En glasservis med slipad dekor och kvadratisk fot.
13 vinglas 12 cm
14 cocktailglas 10 cm
8 snapsglas, utan dekor, 10,5 cm
10 seltersglas 7,5 cm
20 starkvinsglas 9 cm
1 snapsglas med nagg. Snapsglas saknar dekor.
3 starkvinsglas med nagg. Smärre slitage.