ERIK HÖGLUND, vas, glas, Strömbergshyttan, signerad Erik Höglund och daterad 1990.
Vitt ocg sart glas. Sigill i form av oxhuvud. Signerad EH 1990 7/35 Sg. Strömbergshyttan HE-LP- MA Erik Höglund. Höjd 23,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK