ADOLF RELLING, sybord, 'Syklus', Rastad & Relling Tegnekontor, Rasmus Solberg Møbelverksted, Norge, 1960-tal.

Stomme i teak. Påse i mocka. Inredning med fack. Etikettmärkt. Diameter 59 cm. Höjd 43 cm,

Bruksslitage. Helhetsintrycket är gott.

Linder, Mats; "Møblene er fra Rastad Relling", Form Forlag, 2016, s. 113
Linder, Mats D. & Kildebo, Atle; "Norske designmøbler 1940-1975", Samler & antikkbørsen, Drammen, 2011, s. 131

Utropspris
400 EUR