11 vinglas höjd 14,5 cm
10 vinglas 12,5 cm
11 gröna vitvinsglas 12 cm
10 seltersglas 10,5 cm
10 likörglas 7,5 cm
11 glöggmuggar 5 cm
11 starkvinsglas 10 cm
10 spetsglas 15,5 cm
11 champagneskålar 11,5 cm
12 assietter diameter 15 cm
2 seltersglas med nagg. Smärre slitage.