Ställets mått inkl träsockeln 17x14 cm, höjd 7,5 cm. Askkoppen 14x12 cm.
Askkoppen med monogramgravyr, repor. Sedvanligt slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10