guld på stål, hammarautomat, plexiglas, datum, metallänk, viklås, ca 1950.
Caliber 353, Serienr. 12915031, Boettnr. 2627- 6SC.
Slitage. Urtavla med patina. Repor. Skadad länk. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.