stål, automatisk, safirglas, dag, datum, glasbaksida, textilband, extra band i läder medföljer, viklås, Cert Juni 2015, box, ytterkartong.
Caliber 752. Referensnr. 7698, Serienr. 3345135.
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.