Gunilla Lagerhem Ullberg

(Sverige)
Gunilla Lagerhem Ullberg
(Sverige)

GUNILLA LAGERHEM ULLBERG, MATTA, "Arkad long stripe", ca 250 x 152,5 cm, Kasthall.

Blå- och brunmelerade ränder. Kortsidorna med röd rand. Påsydd etikett.
.
Visning: 18-22 februari på Bukowskis, Berzelii Park 1, Stockholm. Öppet vardagar 11–17, lördag 11-16.

Därefter finns mattan på Bukowskis, Västberga.
Utlämning efter avslutad auktion sker på Bukowskis, Västberga Allé 3, Hägersten.

Ställvis slitage, obetydligt smuts, smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK