Svartmålad metall. Diameter ca 113 cm, höjd ca 115 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Lamphållare något flckiga, anlupna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10