MULBERRY, portfölj/väska
Brun scotchgrain med detaljer i brunt skinn. Invändigt fodrad med mönstrad textil. Flera större samt mindre fack. Plats för laptop. Ställbar axelrem. Brickmärkt samt numrerad. 44 x 34 x 15 cm.
Något slitage.