Ingegerd Silow, Matta, "Ulvåsa green", rölakan, ca 233,5 x 166-167 cm, signerad IS.
Baksidan med skadad etikett.
Något "bubblig". Något slitage, smutsig, stora fläckar, smärre skador/malskador.