Betsad skiva. Blåmålad sarg med fäste för 10 pallar. 10 målade pallar i olika färger. Lös skiva. Längd 277 cm. Bredd 81 cm. Höjd 79 cm.
Slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. En pall kärv vid uttag/insättning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10