BESTICKSSERVIS, 34 delar, silver. "Svensk Rund", bl.a. GAB, CG Hallberg, 1960-80-tal.

12 skedar, 11,5 cm, 186 gram.
10 skedar, 19 cm, 514 gram.
6 knivar med rostfria blad, 20,5 cm, 356 gram.
6 gafflar, 18 cm, 250 gram.
Vikt utan knivar 950 gram.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK