Bronserad. Ovalt salongsbord med marmorskiva. Fyra karmstolar med klädd och stoppad rygg och sits. Skuren dekor. Sitthöjd 43 cm. Bordets längd 120. Bredd 80. Höjd 78 cm.
Slitage. Skador. Färgbortfall. Delvis senare målning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.