Grönaktigt glas höjd 5,5 cm signerad Tapio Wirkkala Iittala.
Rödaktigt glas höjd 7 cm signerad T.W. Iittala.
Rödorange glas höjd 6 cm signerad T.W. Iittala.
Smärre slitage i botten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.