VÄGGLAMPOR, fyra stycken, Luxus, 1900-talets andra hälft.

Vägglampor av plast och trä. Etikettmärkta. En ljuspunkt vardera. Diameter 15,höjd 24 cm vardera.

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK