MATGRUPP, gustaviansk stil, 6 stolar samt bord, 1900-talets andra hälft. 3 iläggsskivor medföljer.

Målat matbord samt 6 stolar. Bordet utdragbart samt med 3 iläggsskivor längd (115+55+55+55) totalt 280, bredd 115, höjd 73 cm. Stolarnas sitthöjd 45, höjd 90 cm vardera.

Slitage och smärre skador, repor, märken, fläckar, färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK