Fanerat med palisander. Gavlar med utdragbara skivor à 31 cm vardera. Längd 140. Bredd 58. Höjd 55,5 cm.
Obetydligt ytslitage. Helhetsintrycket är mycket gott.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10