Rund, dekor av röda stavar mot blå fond. Signerad ORREFORS Ravenna Nr 5071 Sven Palmqvist. Diameter 27,8, höjd 9 cm.
Smärre ytslitage. Mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK