Röd rutdekor mot blå fond. Rund form. Signerad Orrefors Ravenna 4502 Sven Palmqvist. Diameter ca 22 cm.
Smärre slitage. Mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK