BRILJANT RING 14K vitguld m 1 briljant ca 0,45 ct ca G-H SI, sidosten diamant 8/8

Total vikt 2,3 g. Storlek 16/50. En sidosten saknas.

Repor. Slitage. Nagg. Ringskena.

Utropspris
7 000 SEK