LOUIS VUITTON, resväska samt klädöverdrag, "Pegase 55".
Rullväska i monogramcanvas med dubbeldragkedja och foder i brun bomull. Ett ytterfack. Uppfällbart handtag. Lås med nyckel medföljer. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2004).
Höjd 55 cm, bredd 38 cm, djup 20 cm.
Brun klädöverdrag med en klädhängare. Bredd 52 cm, längd 100 cm.
Ställvis slitage.