ARMBAND 14K guld med safir, smaragd, rubin, citrin, turmalin, månsten, kvarts, granat och briljanter ca 0,50 ct totalt

Total vikt 13,6 g. Längd och bredd ca 17 x 0,5 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
7 000 SEK