guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.
Caliber 2572 PC, Boettnr. 460291360.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor. Mindre skada på glaset.