LOUIS VUITTON, väska 'Bloomsbury'
Damier ebene canvas med chokladbruna skinndetaljer. Beslag samt dragkedja i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Ett ytterfack med magnetiskt lås, spänne märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Fodrad med röd canvas, invändigt två fack, varav ett för mobil. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. 33 x 28 cm. Dustbag.
Ställvis slitage.