PARTI MILITARIA, 12 delar, Finland 1900-tal.

Frihetskorsets sorgekors, 1941, 38 mm.
3. klassens frihetsmedalj, 30 mm.
2. klassens frihetsmedalj, 30 mm.
Vinterkrigets 1939-1940 minnesmedalj, Laatokankarjala, 30 mm.
Vinterkrigets 1939-1940 minnesmedalj, 30 mm.
Fortsättningskrigets 1941-1945 minnesmedalj, 30 mm.
Krigsveteranernas eklöv, 17 mm.
Kockard, beväring, 20 mm.
ID/döds-bricka.
Artilleriets gradbeteckningar undersergeant och sergeant.
Unifomrsmärke.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
250 EUR