ARMBAND, 18K guld med två briljantslipade diamanter
Otydliga svenska stämplar, troligen Jo'ans. Enligt uppgift såld via Erik Berggren l'Etui. Diamanter totalt ca 0,20 ct, längd ca 22 cm, bredd ca 12 mm, vikt 60 g.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.