Fanerat med valnöt, ställbar spegel med skuren dekor av blad, konturerad skiva,s arg med låda, svängda ben, längd 90, bredd 42, höjd ca 153 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10