Boettens med graverat monogram, inre boetten med årtal 1926, vikt 99 g.
Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor på boettens båda sidor..
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10