guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1961, box.
Caliber 562, Serienr. 18590784, Boettnr. 14701 61 SC.
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.