BRICKA, silver, Finlands Guldsmeds ab, Helsingfors 1925.

Konturerat och profilerat brätte. Bredd 52,5 cm. Vikt 1255 g.

Spegeln med graverat monogram. Två bucklor i högra kanten. Ytslitage.

Utropspris
500 EUR