ZENITH, armbandsur, 14K och 18K guld, 21 mm.

Boettnr. 432A895
Boett 18K guld.
Urverkets kaliber 88-T
Urverkets serienr. 6165961
Amrbandet stämplat 14K, Keravan kultaseppä 1966.
Armbandets längd 17,5 cm.

Går ej. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
400 EUR