ERIK HÖGLUND, skål, glas, Strömbergshyttan. Signerad, daterad 1991 samt numrerad 10/25.
Blå glassmassa med randdekor. Diameter 22 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK