Konst Fotografi
1223687
Robert Doisneau
(Frankrike, 1912-1994)
Robert doisneau, gelatinsilverfotografi, signerad. numrerad a tergo.

ROBERT DOISNEAU, gelatinsilverfotografi, signerad. Numrerad a tergo.

Schäfer. Bildyta 15 x 19 cm. Oramad.

Smärre slitage. Vikveck.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 15 timmar
50
505
61
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
27 feb 16:21
50 EUR
26 feb 20:43
40 EUR
23 feb 17:10
30 EUR