TIFFANY & Co ARMBAND och ÖRHÄNGEN sterling silver " Ballbracelet and earrings", original pouch and box
Total vikt 22,5 g. Längd ca 19 cm. Silverkulor ca 10 mm i diameter.
Slitage. Repor. Nagg.