1225743
STORMLYKTOR, ett par, 1900-tal.
Stormlyktor, ett par, 1900-tal.

Balusterformad stomme av klarglas. Slipad dekor, behängd med prismor. Höjd 61 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Kompletterad/Omarbetad.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
2 500 SEK