TYRA MALMSTRÖM, olja på duk, signerad Tyra Sjöström och daterad 1904.
Kvinnoporträtt. Kopia efter Rubens. 63 x 84 cm.
Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR