122801

PARTI BESTICK, 62 delar, silver, "Olga".

Parti bestick, 62 delar, silver, "olga".

Matskedar 14 st, l 22,5, matgafflar 24 st, l 21, dessertskedar 24 st, l 18.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
6 000 SEK