Diamanter totalt 0,35 ct enligt gravyr. Stämplad DWH, David Harper, 18K vitguld. Storlek 16,5/52. Vikt 7 gram.
Gravyr. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10