EBEL, Sportwave, armbandsur, 36 mm.

Stål, guld, safirglas, quartz, viklås.
Boettnr E6187631
Boettens serienr 93959800
Kaliber 187-1
Med fodral, garantikort, instruktionsbok.

Går ej. Slitage. Smärre repor.

Utropspris
300 EUR