MULBERRY, resegarderob.
Resegarderob i scotchgrain med detaljer i mässing och skinn, hänglås och adresslapp, tre ytterfack varav ett med dragkedja, löstagbar justerbar axelrem, tre galgar, löstagbar necessär, märkt "Mulberry England Made in Italy", numrerad. 55 x 10 x 45 cm i ihopfällt läge.
Ställvis slitage.