1234610
TESERVIS, 18 delar, porslin. Lomonosov, Ryssland, 1900-talets slut.
Teservis, 18 delar, porslin. lomonosov, ryssland, 1900-talets slut.

Bestående av:
6 fat, 15,5 cm.
6 koppar med fat, 14,5 cm.
1 fat, 21,5 cm.
1 sockerskål med lock, längd 16 cm.
1 tekanna med lock, längd 19 cm.
1 vas, höjd 11,5 cm.
1 fat på fot, 13 cm.
1 mjölkkanna, längd 12 cm.

Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 500 SEK