Kromolitografi tryckt på plåt.
Gudsmoder av Tikhvin.
Kristus den Allsmäktige-Pantokrator.
Heliga Paraskeva.
Mått 5x4 cm, 7x6 cm, 12x9 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.