Fanerat med palisander. Flera moduler. Belysning. Skåpsdörrar med bakomliggande förvaring. Längd ca 300, höjd 206 cm, djup 65 cm.
Omonterad. Slitage. Märken. Ej fullständigt genomgången. Smärre fanerskador.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här