ÖRHÄNGEN, med ovala fasettslipade safirer och gula diamanter
Safirer 2,49 ct och 2,11 ct enligt medföljande report GGTL. Diamanter 0,36 ct och 0,49 ct enligt gravyr. 18K guld. Längd ca 13 mm. Stift. Vikt 2,5 gram.
Mindre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.