Runt bord fanerat med idegran. Skiva klädd med grönt skinn. Lådor i sarg. Pelarben på trissor. Diameter 112, höjd 56 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Fanerskador. Två draghandtag saknas. Rangligt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10