1240256
FIGURIN, porslin. Tyskland, Nymphenburg, 1900-talets början.
Figurin, porslin. tyskland, nymphenburg, 1900-talets början.

Figurgrupp med blomster. 30,5x33x23 cm.

Slitage. Smärre avslag.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK