1241059
TOSHIBA, vägghögtalare ett par "Sonoplan speaker" 1970/80-tal
Toshiba, vägghögtalare ett par "sonoplan speaker" 1970/80-tal.

Målat trä samt tyg, 75x60 cm vardera

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK