Bestånde av fyra fåtöljer, soffa och bord med stenskiva. Betsad stomme med skuren dekor. Sidor och rygg av rotting. Lösa plymåer. Sitthöjd 41, soffans längd 177 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.