Väska i svar monogramcanvas med skinndetaljer. Spännen av metall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 40 x 30 x 12 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.